Georg Jensen och Michelsen

396236

GEORG JENSEN, årssked, 3 st., sterlingsilver, 1976-1978, förgyllda, dekor av polykroma blommor, längd 15, samnt JULBESTICK, 6 st., sterlingsilver med emalj, Michelsen, vikt ca 405 g

Bruksslitage

Silver

Georg Jensen och Michelsen

Budhistorik (11 bud)
2653159
1 400
2649500
1 300
2648424
2649499
2648424

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.