Oda Peters oljemålning

396232

ODA PETERS (1894-1987): Nakenmodell, signerad och daterad 1925, olja på duk, ca 71x81 cm

färgbortfall

Fack 15

Oda Peters oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2655576
2 600
2655575
2655574
1 800
2655572
1 400
2654624
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.