Salt- och pepparströare silver

396231

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, 9 st, England, Norge, svenska importstämplar, silver, vikt ca 220 g

Slitage, något sneda

Silver

Monter 28

Budhistorik (13 bud)
2655558
950
2653166
900
2655557
850
2653166
2655067
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.