Stol Louis XVI-stil

396220

STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Rum 2

Stol Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
2652008
1 300
2655747
2652008
2655746
2652008
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.