Bert Håge Häverö litografi

396219

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Vaxholm, Norrskär, Östanå, signerad, EA, färglitografi, ca 34x43 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 33

Bert Håge Häverö litografi

Budhistorik (24 bud)
2655505
2 400
2655504
2655501
2655503
2655501
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.