Serveringsvagn Wegner

396218

HANS WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, teak, på hjul, undertill med brännmärkning, höjd ca 62, 73x48 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design, Temaauktion, Temaauktion

Rum 20

Serveringsvagn Wegner

Budhistorik (15 bud)
2655467
3 400
2655463
3 200
2655459
2655457
2 800
2655455
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.