Andreas Lundberg

396217

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): "I´m a superstar", monogramsignerad AL, numrerad 10/75, digital print, ca 34x34 cm

Fack 35

Andreas Lundberg

Budhistorik (18 bud)
2655585
2655759
1 400
2655585
1 300
2655542
2655409

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.