Karl Örbo oljemålning

396213

KARL ÖRBO (1890-1958): Porträtt, signerad K. Örbo, olja på duk, ca 46x56 cm
UTSTÄLLD: LIljevalchs Konsthall 1922

Fack 23

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2655297
1 300
2651361
2648774
450
2648773
2648771

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.