Gunilla Mann färglitografi

396211

GUNILLA MANN (född 1947): "Här är den sköna sommaren", signerad Gunilla Mann, numrerad 252/375, färglitografi, bladmått ca 43x60 cm

Konst, Grafik, Temaauktion

Fack 36

Gunilla Mann färglitografi
Budhistorik (28 bud)
2656040
2656054
2656040
1 900
2656052
1 800
2656040
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.