Madeleine Pyk blandteknik

396210

MADELEINE PYK (född 1934): Porträtt, signerad och daterad Madeleine 1981 Feb, blandteknik, blindstämpel Fabriano, bladmått ca 70x49 cm

Dedikation

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (2 bud)

2655755
2646723

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.