Skedar och tårtspade

396209

SKEDAR, TÅRTSPADE, MARMELADSKED, silver, Danmark / Sverige, 18/1900-tal, vikt ca 220 g

Slitage

Silver

Monter 27

Skedar och tårtspade

Budhistorik (6 bud)
2654876
650
2653130
600
2654875
600
2653130
550
2648479
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.