Fotogenlampa 1800-talets slut

396196

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, förgylld fot i empirestil, slipat oljetråg, etsad lampkupa, höjd 53 cm

Diverse, Belysning

Rum 20

Fotogenlampa 1800-talets slut

Budhistorik (22 bud)
2653993
1 600
2654623
2653993
1 400
2648380
1 300
2646559

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.