Matgrupp 1900-talets mitt

396194

MATBORD, STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, bok, konformade ben, bordets höjd 70, 115x69 cm

Slitage renoverade

Rum 16

Matgrupp 1900-talets mitt

Budhistorik (8 bud)
2655065
600
2655302
600
2655065
550
2655301
500
2655065
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.