John Herbert oljemålning

396193

JOHN HERBERT (verksam 1950-tal): Stockholmsmotiv, signerad John Herbert, olja på pannå, ca 31x22 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 38

John Herbert  oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2656065
2656064
900
2656063
850
2655804
2650080

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.