Sture Haglund oljemålning

396190

STURE HAGLUND (1908-1978): Landskapsmotiv, signerad och daterad Sture Haglund -51, olja på duk, ca 66x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Sture Haglund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2646479
2016-07-10 13:47:33

2016-07-17 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.