Spegel gutaviansk stil

396189

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, ca 71x38,5 cm

Färgbortfall, slitage, senare skruvar

Diverse, Speglar

Hylla 5

Spegel gutaviansk stil
Budhistorik (1 bud)

2655942
2016-07-17 20:31:28

2016-07-17 kl 21:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.