Victor Gabriel Gilbert akvarell

396186

VICTOR GABRIEL GILBERT (1847-1933/35), tillskriven: Flicka i trädgård, signerad Victor Gilbert, akvarell, ca 34,5x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

2646485
2016-07-10 13:57:46
3 600

2016-07-17 kl 19:00
Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.