Stolar nyrokoko

396185

STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

bruksslitage

Stolar nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
2655328
550
2655314
500
2655327
500
2655314
450
2654143

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.