Taklampa Hans Agne Jakobsson

396179

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, textil och mässing, 3 ljuskällor, höjd ca 70, diameter 45 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 5

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (6 bud)
2655393
550
2655353
500
2655351
450
2655349
2648147

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.