Taklampa plafond 1960-tal

396178

PLAFOND, 1960-tal, i textil och mässing, elektrifierad med 4 glödlampshållare, diameter ca 51 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampa plafond 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
2655444
550
2655416
500
2653090
450
2653043
2651364

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.