Christian Voulethe oljemålning

396177

CHRISTIAN VOULETHE (född 1922): "Komposition med kärra och fisknät", signerad, olja på duk, ca 33x41 cm

Fack 27

Budhistorik

2016-07-20 kl 17:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.