Ernst Leonard oljemålning

396176

ERNST LEONARD (1899-1991): Motiv av arbetande man, signerad, daterad 1919, olja på duk, ca 82x97 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Ernst Leonard oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2659015
2016-07-20 19:47:44

2016-07-20 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.