Britta Rendahl-Ljusterdahl rölakanmatta

396173

BRITTA RENDAHL-LJUSTERDAHL, röllakansmatta, märkt GHV KS (Gammelstadens Hanväveri AB), signerad B Rendahl, ca 201x143 cm

Bruksslitage och fläckar

Mattor/Textilier

Budhistorik (17 bud)
2660142
5 600
2659405
5 400
2659868
5 200
2659405
2659404

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.