Cafébord Stockholms Bryggerier

396170

CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, bord med skiva i ek och svärtat underrede, brännmärkt AB Stockholms bryggerier, höjd 70 cm, 89 x 59 cm

Bruksslitage, märken, repor

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

2655810
550
2654853
500
2652121
450
2652121

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.