Ingrid Roth oljemålning

396168

INGRID ROTH (född 1958), Saft med röda bullar, signerad I. Roth, olja på duk, ca 73x69 cm

Ingrid Roth oljemålning

Budhistorik (34 bud)
2655907
12 000
2655904
11 500
2655899
11 000
2655895
10 500
2655896
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.