Sideboard i teak

396166

SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, inredning med hyllor, nyckel medföljer, höjd 103 cm, 153x45 cm

Bruksslitage och smärre fläckar

Rum 10

Sideboard i teak

Budhistorik (13 bud)
2655385
900
2655381
850
2655380
2655379
750
2655377
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.