Greta Gerell oljemålning

396165

GRETA GERELL (1898-1982): Parismotiv, signerad och daterad Paris 1955, olja på duk, ca 46x37 cm

Fack 17

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2655823
4 400
2655484
4 200
2655822
4 200
2655484
2655259

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.