Sovjetiska propagandaaffischer

396162

POLITISKA AFFISCHER, 6 st, Sovjet, tryckår 1977, bladmått ca 58x40 cm

Bruksslitage, skador

Konst, Grafik, Diverse

Budhistorik (6 bud)
2655402
550
2655378
500
2653452
450
2652525
2648797

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.