Sass, Wolf & co mikroskop

396160

MIKROSKOP, Sass, Wolf & co, Berlin, 1900-talets första hälft, inklusive trälåda samt diverse originaltillbehör, lådans mått höjd 38 cm, 26x21

Visst slitage

Diverse, Nautica/Technica

Sass, Wolf & co mikroskop

Budhistorik (2 bud)

2651077
2646836

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.