Albert Liedbeck oljemålning

396158

ALBERT LIEDBECK (?-1955): Skeppsholmen, signerad och daterad Alb. Liedbeck 1927, olja på duk, 55x66 cm

Tavelvagn 24

Albert Liedbeck oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2654485
2 400
2654478
2654483
2654478
1 600
2654482

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.