Albert Liedbeck oljemålning

396158

ALBERT LIEDBECK (?-1955): Skeppsholmen, signerad och daterad Alb. Liedbeck 1927, olja på duk, 55x66 cm

Tavelvagn 24

Albert Liedbeck oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2654485
2 400
2654478
2654483
2654478
1 600
2654482

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer