Vitrinskåp kolonialstil

396150

VITRINSKÅP, omkring 1900, tvådelat, bemålat, överdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, underdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, höjd 205, 211x34,5 cm

Skador och ytslitage

Rum 18

Vitrinskåp kolonialstil

Budhistorik (14 bud)
2654881
12 000
2654877
10 000
2654872
9 800
2654871
9 600
2654869
8 400

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer