Vitrinskåp kolonialstil

396150

VITRINSKÅP, omkring 1900, tvådelat, bemålat, överdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, underdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, höjd 205, 211x34,5 cm

Skador och ytslitage

Rum 18

Vitrinskåp kolonialstil

Budhistorik (14 bud)
2654881
12 000
2654877
10 000
2654872
9 800
2654871
9 600
2654869
8 400

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.