Hörnskåp gustaviansk stil

396143

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat, inrett med hyllplan, höjd 180, djup 53, bredd 85 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 19

Hörnskåp gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

2654414
2652981

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.