Takarmatur Annell

396138

TAKARMATUR, "Hatti hatti", samtida, märkt Annell, vit plast, båtformad, med två justerbara upphängningsanordningar, höjd 17, längd 140 cm

Bruksslitage, smärre repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 2

Takarmatur Annell

Budhistorik (1 bud)

2653872
2016-07-15 22:01:10

2016-07-16 kl 10:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.