Oidentifierad konstnär oljemålning

396136

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, signerad o daterad Gitsler 1900, olja på duk, 73x54,5 cm, oramad

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 16

Budhistorik (16 bud)
2654453
4 400
2654450
4 200
2654452
2654450
3 600
2654386
3 400

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer