Oidentifierad konstnär oljemålning

396136

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, signerad o daterad Gitsler 1900, olja på duk, 73x54,5 cm, oramad

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 16

Budhistorik (16 bud)
2654453
4 400
2654450
4 200
2654452
2654450
3 600
2654386
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.