Theo Tobiasse färglitografier HC Andersen

396135

THEO TOBIASSE (född 1927): "Un hommage ā HC Andersen", hela sviten om 18 blad, signerade Theo Tobiasse, 110/350, blindstämplar, färglitografier, bladmått ca 58x76 resp 76x58 cm

Enhetligt ramade, Gulnader, fläckar

Budhistorik (3 bud)

2647210
10 000
2647206
7 400
2644788
7 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.