Karl Axel Pehrson färglitografi

396134

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson HC V/XXXV, färglitografi, ca 30x40 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 30

Budhistorik (16 bud)
2654895
950
2654874
900
2654833
850
2654384
2654561

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.