Matta rölakan

396133

MATTA, rölakan, 1950/60-tal, geometriskt mönster, ca 225x175 cm

Fläckar, slitage

Mattor/Textilier

Matta rölakan

Budhistorik (6 bud)
2654852
2654851
950
2654838
2654805
750
2654629
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.