Matta Ingegerd Silow

396132

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 160x83 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Temaauktion, Sommar

Rum 16

Matta Ingegerd Silow

Budhistorik (17 bud)
2645848
2646046
2645848
950
2646045
900
2645848
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer