Matta Ingegerd Silow

396132

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 160x83 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Temaauktion, Sommar

Rum 16

Matta Ingegerd Silow

Budhistorik (17 bud)
2645848
2646046
2645848
950
2646045
900
2645848
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.