Skrivbord engelsk stil

396131

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahognyfanér, läderklädd skiva, märkt "Reprodux", höjd ca 76, 135x70 cm

Visst slitage

Rum 4

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (6 bud)
2653826
2653053
950
2653052
900
2653051
850
2652920

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.