Skrivbord engelsk stil

396131

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahognyfanér, läderklädd skiva, märkt "Reprodux", höjd ca 76, 135x70 cm

Visst slitage

Rum 4

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (6 bud)
2653826
2653053
950
2653052
900
2653051
850
2652920

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer