Sideboard ek

396128

SIDEBOARD, 1960-tal, i ek med dubbla skjutdörrar, höjd ca 73, 130x42 cm

Visst slitage

Sideboard ek

Budhistorik (21 bud)
2654911
1 600
2654910
2654894
1 400
2654908
1 300
2654894

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.