Yngve Ekström Lästo Swedese

396120

YNGVE EKSTRÖM, "Lästo", fåtölj med fotpall, Swedese, 1960-tal, ek, stolen brännmärkt Swedese Yngve Ekström, fotpall omärkt, sitthöjd ca 42 cm

Omklädd, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Yngve Ekström Lästo Swedese

Budhistorik (7 bud)
2653653
2653450
2 600
2652940
2652937
2652385

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.