Orientmatta

396112

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Anatolien, kelim, ull på ullvarp, ca 250x114 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta
Budhistorik (11 bud)
2654837
1 400
2654829
1 300
2654825
2653933
2654824

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.