Steiff häst

396109

STEIFF, häst, 1900-talets första hälft, på hjul med styrning, sitthöjd ca 45 cm

slitage, trähandtag saknas

Leksaker

Rum 7

Steiff häst

Budhistorik (17 bud)
2653678
2654001
2653678
1 400
2654000
1 300
2653678

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.