Baljor

396101

BALJOR, och delar av, till värjor och sablar, ca 14 st, 17/18/ och 1900-tal

skador delar saknas

Vapen/Medaljer

Monter 25

Baljor

Budhistorik (30 bud)
2655002
3 200
2655001
2655000
2 800
2654999
2 600
2654998
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.