Handboja och fotboja

396093

HANDBOJA, FOTBOJA, 1800-tal, järn, längd ca 26-88 cm

Slitage

Diverse, Metall

Handboja och fotboja

Budhistorik (25 bud)
2654469
2 800
2653674
2 600
2652786
2 400
2651232
2651232
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.