Georg Jensen årsskedar

396091

GEORG JENSEN, årsskedar, 4 st., förgyllt sterlingsilver, stämplade Georg Jensen, 1973, längd 15 cm, SKEDAR, 2 st, svensk spetsig, silver, totalvikt ca 235g,

Silver

Monter 27

Georg Jensen årsskedar

Budhistorik (7 bud)
2649378
650
2648477
600
2649376
600
2648477
550
2646303
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.