Longines armbandsur guld

396083

LONGINES, armbandsur, guld, 1930-tal, mekaniskt urverk, guldfärgad urtavla, arabiska siffror, sekund, blånerade visare, plexiglas, boettnr: 17093, diameter 30 mm, brunt krokopressat läderarmband; svart krokopressat armband medföljer

Ej funktionstestad, går i gång vid uppdragning, glas med repor, något missfärgad urtavla, boett med gåvogravyr, kvitto på service gjord 2007 för 4500 hos Wohlin urhandel medföljer

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Longines armbandsur guld

Budhistorik (7 bud)
2650485
4 800
2650483
4 600
2650478
2650475
2650471

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.