Peter Nyborg oljemålning

396080

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Beaulieu les loches", signerad Nyborg, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 60x80 cm

Tavelvagn 16

Peter Nyborg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2654466
850
2653925
2654465
2653925
750
2650654
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.