Skrivbord 1960-tal

396075

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, höjd ca 74, 120x59 cm

Ytskador

Rum 20

Skrivbord 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

2654358
2649740

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.