Sybord Svenska Möbelfabriken

396074

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, sybord, 1930-tal, fanérat i björk och björkrot, skyltmärkt, höjd 68, 55x44 cm

Fanérskador

Rum 22

Sybord Svenska Möbelfabriken

Budhistorik (10 bud)
2654779
850
2654622
2654777
750
2654622
600
2653998
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.